ساختار توسعه گردشگری اردبیل ترسیم شود/لزوم تعریف پروژه‌های نوین – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، اکبر بهنام‌جو پیش از ظهر پنجشنبه در ستاد هماهنگی برنامه‌های ششم توسعه در بخش صنعت گردشگری استان اردبیل عنوان کرد: ترسیم ساختار مناسب و مطالعه شده برای رونق گردشگری از جمله لازمه‌های دستیابی به هدف افزایش گردشگران و بالا بردن مدت زمان حضور آنان در اردبیل است.

وی قابلیت‌های گردشگرپذیر موجود در استان اردبیل را در بخش‌های مختلف فوق العاده دانست و افزود: بهره گیری از این قابلیت‌ها با معرفی پروژه‌های نوین و انجام طرح‌های مطالعاتی و سود جستن از یافته‌ها و تجارب کارشناسان مجرب صنعت گردشگری امکان پذیر می‌شود.

استاندار اردبیل گردشگری را از محورهای اصلی توسعه این استان قلمداد کرد و ادامه داد: توسعه گردشگری موضوعی فرابخشی بوده و باید از همکاری تمامی دستگاه‌ها برای دستیابی به اهداف تعیین شده سود جست.

بهنام جو یادآور شد: احصای نیازهای مراکز خدماتی گردشگری، اقامتی و تداوم نظارت‌های صحیح بر نحوه ارائه خدمات این بخش‌ها به ارتقای کیفی فعالیت‌ها کمک می کند.

وی به قدمت و کیفیت صنایع دستی استان نیز اشاره کرد و افزود: با شناساندن هر چه مناسب صنایع دستی تولید شده در استان در بازارهای داخلی و خارجی نیز می‌توان موفق‌تر از گذشته عمل کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *