مشاور امور جوانان کمیته امداد منصوب شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، متن حکم انتصاب وحید کمرروستا» به عنوان مشاور امور جوانان کمیته امداد به شرح زیر است:

“جناب آقای وحید کمر روستا

با استناد به بند (۶) ماده (۱۴) اساسنامه و نظر به تدین، تخصص، دارا بودن روحیه انقلابی و تجربیات ارزنده در مدیریت و راهبری گروه‌ها و تشکل‌های جهادی و تعامل موثر با جوانان مومن و انقلابی، به موجب این ابلاغ جناب­عالی را به مدت دو سال به عنوان مشاور امور جوانان در نهاد انقلابی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) منصوب می‌نماید.

نهادی که براساس اندیشه و تفکر دینی و فقهی حضرت امام (ره) بایستی پیام‌آور فرهنگ احسان، ایثار، انفاق و نیکوکاری در جامعه اسلامی باشد و غیرت و کرامت انسانی را در حمایت از محرومان حفظ کند و ماموریت اصلی آن در شرایط کنونی، توانمندسازی و ایجاد درآمد با ثبات برای خانواده‌های تهیدست و همچنین رعایت کرامت و حرمت کمک‌شوندگان می‌باشد.

بر این اساس انتظار می‌رود برمبنای توصیه موکد رهبر فرزانه انقلاب در حکم انتصاب اخیرشان در کمیته امداد مبنی بر بهره گرفتن از همکاری نیروهای جوان مومن و انقلابی و با نصب‌العین قرار دادن بیانات راهبردی معظم له در بیانیه گام دوم انقلاب؛ نسبت به ساماندهی و برنامه‌ریزی جهت استفاده از همه ظرفیت‌های نیروهای جوان به عنوان موتور پیشران کشور در تمامی سطح نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی (ره) گام بردارید.

تشکیل کارگروه‌های تخصصی و هیات‌های اندیشه‌ورز و ایجاد شبکه شناسایی جوانان مستعد انقلابی با روحیه جهادی، بهره‌گیری و تعامل موثر و هدفمند با مراکز و نخبگان جامعه دانشگاهی و حوزه‌های علمیه در راستای راهبرد مردمی‌سازی امداد، مشورت و ایده‌پردازی در راستای تحول در ماموریت‌های این نهاد مقدس از دیگر انتظارات اینجانب است.

امید است تحت عنایت حضرت ولی عصر(عج) و با بهره‌گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمت‌گزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فراهم گردد.”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *